or 4 payments of $562.50 with
Info
Volkswagen Amarok 2h Awd Diesel 2.0 Auto, Transmisson
 Twin Trubo, W/ Transfer Case, Npy Code
Suits Models 10/2010 To 09/2022
THIS PART IS USED
Ref: #486838 (#TMP-1872574) - vstock#VA13093
| SKU | 486838 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review