or 4 payments of $562.50 with
Info
Volkswagen Amarok 2h 2.0 Diesel Manual, Gearbox
 Awd, Twin Turbo, W/ Transfer Case, Non Diff Lock Type, Nff Code
Suits Models 10/2010 To 09/2022
NOTES:
CUSTOMER TO USE ONW SHIFTER LINKAGE ON TOP OF TRANS
THIS PART IS USED
Ref: #487101 (#TMP-1872770) - vstock#VA13100I
| SKU | 487101 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review