or 4 payments of $562.50 with
Info
 RENAULT CLIO X98 PETROL 1.2 H5F TURBO, AUTO TRANSMISSION
SUITS MODELSÂ 09/2013 TO 10/2019
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #486949 (#TMP-1870908) - vstock#VA13080
| SKU | 486949 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review