or 4 payments of $275.00 with
Info
MITSUBISHI ASXÂ XA-XDÂ PETROL 2.0 4B11Â AUTOMATIC, TRANSMISSION
 FWD, NON GOVERNOR TYPE, F1CJA-2-B3W CODE
SUITS MODELS 05/2010 TO 2023
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH RELACEMENT WARRANTY
Ref: #487169 (#TMP-1870096) - vstock#VA12964
| SKU | 487169 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review