or 4 payments of $562.50 with
Info
 MERCEDES SPRINTER, MANUAL GEARBOX
RWD, DIESEL, 2.1, 6 SPEED, NCV3, 722.908 CODE
SUITS MODELS 10/2006 TO 04/2018
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 2 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
THIS PART IS USED
Ref: #445293 (#TMP-1715728) - vstock#VA11822
| SKU | 445293 |
| Shipping Weight | 100.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review