or 4 payments of $562.50 with
Info
 SUBARU XV G5X, AUTO TRANSMISSIONÂ
PETROL, 2.0, FB20, TR580DDJBA TAG
SUITS MODELSÂ 03/2017 TO 06/2023
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #487041 (#TMP-1868843) - vstock#VA12948
| SKU | 487041 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review