or 4 payments of $337.50 with
Info
NISSAN XTRAIL T31 2.5 PETROL, AUTOMATIC TRANSMISSION
1XT8E TYPE, AWD, WITH TRANSFER CASE
SUITS MODELS 07/2010 TO 12/2013
NOTES:
WITH TCM, ^^^^ RE0F10A
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #487475 (#TMP-1857458) - vstock#VA12903
| SKU | 487475 |
| Shipping Weight | 60.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.500m |
| Shipping Length | 1.100m |
| Assembled Length | 1.100m |
| Assembled Height | 0.500m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review