or 4 payments of $337.50 with
Info
MITSUBISHI PAJERO SPORT QE-QF AUTOMATIC, TRANSMISSION
 4WD, DIESEL,2.4, 4N15, TURBO
SUITS MODELS 10/2015 TO 2023
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #487393 (#TMP-1870271) - vstock#VA12997
| SKU | 487393 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review