or 4 payments of $337.50 with
Info
 SUBARU WRX  V1,  AUTO TRANSMISSION
PETROL, 2.0, TURBO, FA20E
SUITS MODELSÂ Â Â 03/2014 TO 03/2017Â
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #487456 (#TMP-1865751) - vstock#VA13010I
| SKU | 487456 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review