or 4 payments of $337.50 with
Info
MITSUBISHI ASX 2.2 4N14 TURBO DIESEL AUTO, TRANSMISSION
AWD, W/ TRANSFER CASE, XB-XC
SUITS MODELSÂ 05/2013 TO 05/2019
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 2 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #487218 (#TMP-1873717) - vstock#VA13038
| SKU | 487218 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review