or 4 payments of $337.50 with
Info
 MAZDA CX5 KF AUTO, TRANSMISSIONÂ
 AWD, PETROL, 2.5, PY-VPR, W/ TRANSFER CASEÂ
SUITS MODELS 02/2017 TO 2024
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 2 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #487574 (#TMP-1866117) - vstock#VA13012I
| SKU | 487574 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review