or 4 payments of $337.50 with
Info
SUBARU XV G5X, AUTO TRANSMISSION
 PETROL, 2.0, FB20, TR580DDSBB TAG
 SUITS MODELS 03/2017 TO 06/2023
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #487304 (#TMP-1871487) - vstock#VA12675
| SKU | 487304 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review