or 4 payments of $125.00 with
Info
 MITSUBISHI OUTLANDER ZM, AUTO TRANSMISSION
FWD, PETROL, 2.5, PR25
SUITS MODELSÂ 08/2021 TO 2025
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1856143 - vstock#VA12827
| SKU | TMP-1856143 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review