or 4 payments of $125.00 with
Info
Volkswagen Tiguan 5na, Auto Transmission
 Awd, Petrol, 2.0, 7 Speed, W/ Transfer Case, Tfq CodeÂ
Suits Models 06/2016 To 02/2024
THIS PART IS USED
Ref: #486578 (#TMP-1856307) - vstock#VA12828
| SKU | 486578 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review