or 4 payments of $125.00 with
Info
 HYUNDAI I30 FD 1.6 PETROL MANUAL, GEARBOX
5 SPEEDÂ (AUS ONLY)
SUITS MODELS 04/2010 TO 04/2012Â
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 2 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
THIS PART IS USED
Ref: #420333 (#TMP-1629438) - vstock#VA11111
| SKU | 420333 |
| Shipping Weight | 60.0000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.570m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.570m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review