or 4 payments of $125.00 with
Info
 HYUNDAI I20 KIA RIO, 1.4 G4FA PETROL MANUAL GEARBOXÂ
 6 SPEEDÂ
SUITS RIOÂ UBÂ MODELS 08/2011 TO 11/2016
SUITSÂ I20Â PB MODELS 03/2012 TO 12/2015
NOTES:
PARTS ONLY WARRANTY NO LABOUR COVERAGE -EXTRA $250 FOR LABOUR COVERAGE
THIS PART IS USED
Ref: #477827 (#TMP-1841396) - vstock#VA12782
| SKU | 477827 |
| Shipping Weight | 80.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review