$130.00
or 4 payments of $32.50 with
Info
TOYOTA CAMRY, STEERING WHEEL
L LEATHER TYPE, ASV50/AVV50, W/ CRUISE CONTROL
SUITS MODELS 12/2011 TO 10/2017
CENTRE SECTION OR AIRBAG SOLD SEPARATELY
THIS PART IS USED
Ref: #496250 (#TMP-1897242) - vstock#VA13416
| SKU | 496250 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review