$130.00
or 4 payments of $32.50 with
Info
 VOLKSWAGEN AMAROK 2H,  LEATHER STEERING WHEEL
MULTI-FUNCTION TYPE (TWIN SWITCH)
SUITS MODELSÂ 01/2012 TO 10/2016
CENTRE SECTION OR AIRBAG SOLD SEPARATELY
THIS PART IS USED
Ref: #494643 (#TMP-1891905) - vstock#VA13350
| SKU | 494643 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review