$130.00
or 4 payments of $32.50 with
Info
TOYOTA RAV4 ACA33, STEERING WHEEL (LEATHER)
SUITS MODELS 11/2005 TO 11/2012
CENTRE SECTION OR AIRBAG SOLD SEPARATELY
THIS PART IS USED
Ref: #496528 (#TMP-1896307) - vstock#VA12732
| SKU | 496528 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review