or 4 payments of $32.50 with
Info
 FORD RANGER  RA,  STEERING WHEEL
LEATHER, BLACK, W/ BLACK STITCHING, NON HEATED,
W/ LANE ASSIST WARNING TYPE
SUITS MODELSÂ Â 05/2022 TO 2025
CENTRE SECTION OR AIRBAG SOLD SEPARATELY
THIS PART IS USED
Ref: #488622 (#TMP-1858933) - vstock#VA12924I
| SKU | 488622 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review