or 4 payments of $412.50 with
Info
KIA SPORTAGE  QL,  AUTO  TRANSMISSION
AWD, DIESEL, 2.0, D4HA, TURBO, 8 SPEED, W/ TRANSFER CASE
SUITS MODELSÂ Â Â 07/2018 TO 08/2021
THIS PART IS USED
Ref: #276141 (#TMP-1061999) - vstock#VA07004
| SKU | 276141 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review