$1,000.00
or 4 payments of $250.00 with
Info
MERCEDES SPRINTER VS30,  AUTO  TRANSMISSIONÂ
RWD, DIESEL, 2.1, TWIN TURBO, 722.908 CODE
SUITS MODELSÂ Â 05/2018 TO 01/2022
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #494057 (#TMP-1831491) - vstock#VA12598I
| SKU | 494057 |
| Shipping Weight | 100.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review