or 4 payments of $247.50 with
Info
HYUNDAI I30 GD, AUTO  TRANSMISSION
PETROL, 1.6, G4FDÂ
SUITS MODELSÂ Â 12/2012 TO 02/2015
NOTES:
PARTS ONLY WARRANTY NO LABOUR COVERAGE -EXTRA $250 FOR LABOUR COVERAGE
THIS PART IS USED
Ref: #496031 (#TMP-1897000) - vstock#VA12808I
| SKU | 496031 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review