$1,250.00
or 4 payments of $312.50 with
Info
Nissan Xtrail T30 2.5 Qr25 Petrol Automatic Transmission
Awd, W/ Transfer Case
Suits Models 10/2001 To 09/2007
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH RELACEMENT WARRANTY
Ref: #492951 (#TMP-1889959) - vstock#VA13280
| SKU | 492951 |
| Shipping Weight | 60.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.500m |
| Shipping Length | 1.100m |
| Assembled Length | 1.100m |
| Assembled Height | 0.500m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review