$1,250.00
or 4 payments of $312.50 with
Info
Hyundai Elantra Md 1.8 G4nb Petrol Automatic Transmission
 (6 Speed)
Suits Models 03/2011 To 11/2015
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #445759 (#TMP-1721789) - vstock#VA11810
| SKU | 445759 |
| Shipping Weight | 80.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review