$1,250.00
or 4 payments of $312.50 with
Info
MITSUBISHI CHALLENGER KH/PB-PC 4WD DIESEL 2.5, AUTO TRANSMISSION
SUITS MODELS 12/2009 TO 12/2015Â
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #492363 (#TMP-1887615) - vstock#VA13310
| SKU | 492363 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review