$1,000.00
or 4 payments of $250.00 with
Info
HYUNDAI IX35Â FWD LM SERIESÂ 2.0Â G4NCÂ PETROLÂ AUTOMATIC, TRANSMISSIONÂ Â
SUITS MODELS 06/2013 TO 01/2016
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #481141 (#TMP-1839692) - vstock#VA12720I
| SKU | 481141 |
| Shipping Weight | 60.0000kg |
| Shipping Width | 0.197m |
| Shipping Height | 0.197m |
| Shipping Length | 0.197m |
| Assembled Length | 0.197m |
| Assembled Height | 0.197m |
| Assembled Width | 0.197m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review