$1,000.00
or 4 payments of $250.00 with
Info
Hyundai Accent Rb 1.4 G4lc Petrol Cvt, Auto Transmission
Suits Models 06/2015 To 12/2019
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1901121 - vstock#VA13381
| SKU | TMP-1901121 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review