$850.00
or 4 payments of $212.50 with
Info
Holden Trax Tj Series, Front Bumper Bar
(2 Piece),
Suits Models 10/2016 To 12/2020
NOTES:
WITH BUMPER GRILLE
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1870519 - vstock#VA13050
| SKU | TMP-1870519 |
| Shipping Weight | 27.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.700m |
| Shipping Length | 1.900m |
| Assembled Length | 1.900m |
| Assembled Height | 0.700m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review