or 4 payments of $100.00 with
Info
 SUBARU XV FRONT BUMPER BAR COVER
COLOUR CODED, WITH HEADLAMP WASHER TYPE, G5X,
SUITS MODELS 05/2020 TO 06/2023
THIS PART IS USED
Ref: #487290 (#TMP-1871492) - vstock#VA12675
| SKU | 487290 |
| Shipping Weight | 27.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.700m |
| Shipping Length | 1.900m |
| Assembled Length | 1.900m |
| Assembled Height | 0.700m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review