$165.00
or 4 payments of $41.25 with
Info
VOLKSWAGEN POLO 6R,  FRONT BUMPER BAR
COMFORTLINE/TRENDLINE/BEATS/URBAN
SUITS MODELSÂ 05/2014 TO 10/2017
THIS PART IS USED
Ref: #480995 (#TMP-1853774) - vstock#VA12894
| SKU | 480995 |
| Shipping Weight | 27.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.700m |
| Shipping Length | 1.900m |
| Assembled Length | 1.900m |
| Assembled Height | 0.700m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review