$850.00
or 4 payments of $212.50 with
Info
Holden Cruze Jh Front Bumper
Sedan/Hatch, Sri/Sri-V
Suits Models 03/2011 To 12/2014
THIS PART IS USED
Ref: #477386 (#TMP-1832860) - vstock#VA12684
| SKU | 477386 |
| Shipping Weight | 7.9900kg |
| Shipping Width | 0.236m |
| Shipping Height | 0.177m |
| Shipping Length | 0.709m |
| Assembled Length | 0.709m |
| Assembled Height | 0.177m |
| Assembled Width | 0.236m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review