or 4 payments of $337.50 with
Info
VOLKSWAGEN JETTA 1B,  AUTO TRANSMISSION
PETROL, 1.4, TURBO/SCHARGED, PVU CODE
SUITS MODELSÂ Â 02/2011 TO 12/2017
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1901280 - vstock#VA13451
| SKU | TMP-1901280 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review