or 4 payments of $337.50 with
Info
Mazda Cx5 Ke, Auto Transmission
Awd, Petrol, 2.5, Py, W/ Transfer Case
Suits Models 01/2015 To 12/2016
Warranty Information
This Transmission Or Gearbox Is Covered By 3 Month Replacement Warranty
NOTES:
PARTS ONLY WARRANTY NO LABOUR COVERAGE -EXTRA $250 FOR LABOUR COVERAGE
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #497400 (#TMP-1900187) - vstock#VA13449
| SKU | 497400 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review