or 4 payments of $337.50 with
Info
 KIA SORENTO MQ4,  AUTO TRANSMISSION
AWD, DIESEL, 2.2, TURBO, D4HE
W/ ELECTRIC INHIBITOR SWITCH TYPEÂ W/ TRANSFER CASE
SUITS MODELSÂ Â 02/2020 TO 2025
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #497201 (#TMP-1868674) - vstock#VA12943
| SKU | 497201 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review