or 4 payments of $337.50 with
Info
 VOLKSWAGEN GOLF GEN 7 PETROL 1.4, AUTO TRANSMISSION
QRL CODE
SUITS MODELSÂ 01/2013 TO 08/2020
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #495202 (#TMP-1893038) - vstock#VA13356
| SKU | 495202 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review