or 4 payments of $43.75 with
Info
VOLKSWAGEN AMAROK 2HÂ 4WDÂ AUTOMATIC, REAR PROP SHAFT
(1690MM)
SUITS MODELS 12/2010 TO 2020
THIS PART IS USED
Ref: #494634 (#TMP-1891910) - vstock#VA13350
| SKU | 494634 |
| Shipping Weight | 20.0000kg |
| Shipping Width | 0.210m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 1.600m |
| Assembled Length | 1.600m |
| Assembled Height | 0.120m |
| Assembled Width | 0.210m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review