or 4 payments of $43.75 with
Info
 TOYOTA HIACE REAR PROP SHAFT
300 SERIES, DIESEL, 2.8, AUTO TRANSMISSION, LWB,
SUITS MODELS 02/2019 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1864120 - vstock#VA12986
| SKU | TMP-1864120 |
| Shipping Weight | 20.0000kg |
| Shipping Width | 0.210m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 1.600m |
| Assembled Length | 1.600m |
| Assembled Height | 0.120m |
| Assembled Width | 0.210m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review