or 4 payments of $43.75 with
Info
TOYOTA HILUX, AUTO T/M REAR PROP SHAFT
4.0, 1GR-FE, PETROL, 2WD
SUITS MODELS 03/2005 TO 08/2015
THIS PART IS USED
Ref: #492237 (#TMP-1887021) - vstock#VA13177
| SKU | 492237 |
| Shipping Weight | 20.0000kg |
| Shipping Width | 0.210m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 1.600m |
| Assembled Length | 1.600m |
| Assembled Height | 0.120m |
| Assembled Width | 0.210m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review