$278.00
or 4 payments of $69.50 with
Info
TOYOTA RAV4 ACA33, REAR BUMPER
(CRUISER, FLARED, NON REVERSE SENSOR TYPE)
SUITS MODELS 10/2008 TO 12/2012
THIS PART IS USED
Ref: #496512 (#TMP-1896323) - vstock#VA12732
| SKU | 496512 |
| Shipping Weight | 11.0000kg |
| Shipping Width | 0.470m |
| Shipping Height | 0.360m |
| Shipping Length | 1.700m |
| Assembled Length | 1.700m |
| Assembled Height | 0.360m |
| Assembled Width | 0.470m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review