$278.00
or 4 payments of $69.50 with
Info
 VOLKSWAGEN TIGUAN REAR BUMPER BARÂ
(2 PIECE), LIFE, ALLSPACE, 5NA,
SUITS MODELS 06/2021 TO 02/2024
THIS PART IS USED
Ref: #496549 (#TMP-1861961) - vstock#VA12666
| SKU | 496549 |
| Shipping Weight | 11.0000kg |
| Shipping Width | 0.470m |
| Shipping Height | 0.360m |
| Shipping Length | 1.700m |
| Assembled Length | 1.700m |
| Assembled Height | 0.360m |
| Assembled Width | 0.470m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review