$278.00
or 4 payments of $69.50 with
Info
MAZDA CX3  DK,  REAR BUMPER BAR
W/ PARK SENSOR TYPE, BLACK
SUITS MODELSÂ Â 02/2017 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref: #496338 (#TMP-1895699) - vstock#VA13025
| SKU | 496338 |
| Shipping Weight | 11.0000kg |
| Shipping Width | 0.470m |
| Shipping Height | 0.360m |
| Shipping Length | 1.700m |
| Assembled Length | 1.700m |
| Assembled Height | 0.360m |
| Assembled Width | 0.470m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review