or 4 payments of $337.50 with
Info
Toyota Rav4 Aca33 2wd 2.4 2az-Fe Petrol Automatic Transmission
(4 Speed, U241e Code)
Suits Models 10/2007 To 11/2012
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #496531 (#TMP-1896218) - vstock#VA12732
| SKU | 496531 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review