or 4 payments of $123.75 with
Info
HYUNDAI ILOAD_IMAX  TQ, MANUAL  GEARBOX
 DIESEL, 2.5, D4CB, TURBO, 6 SPEED Â
SUITS MODELSÂ 01/2012 TO 03/2021Â
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #497293 (#TMP-1901213) - vstock#VA13444I
| SKU | 497293 |
| Shipping Weight | 100.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review