$220.00
or 4 payments of $55.00 with
Info
TOYOTA LANDCRUISER 76/78/79 SERIES, STEERING BOX
 (MY07 UPDATE)
SUITS MODELS 03/2007 TO 09/2016
Â
THIS PART IS USED
Ref: #497579 (#TMP-1901555) - vstock#VA13420
| SKU | 497579 |
| Shipping Weight | 7.7000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 1.100m |
| Assembled Length | 1.100m |
| Assembled Height | 0.400m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review