$220.00
or 4 payments of $55.00 with
Info
Holden Colorado Rg, Steering Rack
Hydraulic Type
Suits Models 06/2012 To 06/2016
THIS PART IS USED
Ref: #494558 (#TMP-1892797) - vstock#VA13289
| SKU | 494558 |
| Shipping Weight | 7.7000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 1.400m |
| Assembled Length | 1.400m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.220m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review