$220.00
or 4 payments of $55.00 with
Info
MAZDA CX3 DK, ELECTRIC STEERING RACKÂ
SUITS MODELS 03/2015 TO 2022
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1883116 - vstock#VA13079
| SKU | TMP-1883116 |
| Shipping Weight | 7.7000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 1.400m |
| Assembled Length | 1.400m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.220m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review