or 4 payments of $47.50 with
Info
 TOYOTA HILUX LEFT REAR SEAT BELT ONLY
 DUAL CAB, BLACK, WITH GREY BELT HANGER TYPE,
WITH AIRBAG TYPE,
SUITS MODELS 06/2020 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref: #486741 (#TMP-1874144) - vstock#VA13105
| SKU | 486741 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.070m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review