or 4 payments of $25.75 with
Info
HYUNDAI I30 FD, RIGHT FRONT SEAT BELT (NO STALK)
SUITS MODELS 09/2007 TO 04/2012
THIS PART IS USED
Ref: #495789 (#TMP-1896020) - vstock#VA13409
| SKU | 495789 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review