or 4 payments of $25.75 with
Info
 KIA RIO UB, LEFT REAR SEAT BELT ONLY (HATCH)
SUITS MODELS 08/2011 TO 11/2016
THIS PART IS USED
Ref: #495837 (#TMP-1899368) - vstock#VA13452
| SKU | 495837 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review